Václav Alois Šrůtek - Soubor 17 grafických listů

Litografie, od 11x14 do 18x25 cm, signováno Šrůtek, volné listy.

Václav Alois Šrůtek
11020. Soubor 17 grafických listů
Dražba ukončena:14.06.2017 18:20:40
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:500 Kč