Václav Bláha - Rozhovor

Litografie, 36x23 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 89. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1949
Malíř, grafik, Studoval na Střední odborné škole výtvarné v Praze a na AVU u A. Paderlíka. Je členem volného seskupení 12/15. Malíř figuralista se ve své tvorbě vyjadřuje k postavení člověka ve světě, často opuštěného a vymezujícího se vůči prostředí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč

31797. Rozhovor
Dražba ukončena:16.05.2019 18:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč