Litografie, 46/100, 38x59 cm. Signováno vpravo dole V. Bláha 2004. Rám, sklo.
o autorovi: 1949
Malíř, grafik, Studoval na Střední odborné škole výtvarné v Praze a na AVU u A. Paderlíka. Je členem volného seskupení 12/15. Malíř figuralista se ve své tvorbě vyjadřuje k postavení člověka ve světě, často opuštěného a vymezujícího se vůči prostředí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč