Václav Bláha - Stojí s nohama na zemi a s hlavou v oblacích

Litografie, 46/100,  38x59 cm. Signováno vpravo dole V. Bláha 2004. Rám, sklo.

o autorovi: 1949
Malíř, grafik, Studoval na Střední odborné škole výtvarné v Praze a na AVU u A. Paderlíka. Je členem volného seskupení 12/15. Malíř figuralista se ve své tvorbě vyjadřuje k postavení člověka ve světě, často opuštěného a vymezujícího se vůči prostředí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč

98762. Stojí s nohama na zemi a s hlavou v oblacích
Dražba ukončena:09.07.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.07.2023 21:00:26 115
500 Kč 03.07.2023 18:21:13 831