Václav Brožík - škola - Studie rytíře

Plátno nalepené na kartonu, 48x25 cm, signováno vpravo dole Brožík, rám.

Pozn.: Rám je nový. Kvalitní studie některého ze žáků Václava Brožíka kolem roku 1895. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.

Václav Brožík - škola
2237. Studie rytíře
Dražba ukončena:27.05.2015 19:48:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč