Václav Bubeníček - Baletky

Kombinovaná technika, 32x44 cm, signováno vlevo dole V. Bubeníček 52, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913-1989
Narodil se v Ledči nad Sázavou. Studoval UMPRUM u prof. Kysely. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice i sochařství, navrhoval interiéry a scénické výpravy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

11620. Baletky
Dražba ukončena:28.06.2017 18:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (28.06.2017 17:48:17) 2430
500 Kč 05.06.2017 9:25:13 831