Václav Bubeníček - Zátiší s hroznem

Olejová tempera, 57x47 cm. Signováno dole uprostřed V. Bub. 79. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1913-1989
Narodil se v Ledči nad Sázavou. Studoval UMPRUM u prof. Kysely. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice i sochařství, navrhoval interiéry a scénické výpravy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

25152. Zátiší s hroznem
Dražba ukončena:29.11.2018 18:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč