Václav Černý - U faráře

Olej na kartonu, 26x32 cm, signováno vpravo dole V. Černý, rám.

6095. U faráře
Dražba ukončena:27.10.2016 18:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč