Václav Černý - Šohaj s telátkem

Akvarel, 29x22 cm, signováno vpravo dole Václav Černý, rám, zaskleno.

o autorovi: 1872 - 1947

12394. Šohaj s telátkem
Dražba ukončena:20.09.2017 21:17:09
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:6 000 Kč