Václav Hollar - Bajky Esopovy

Mědirytina 1660, 26x17 cm. Signováno vlevo dole v tisku W. Hollar. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Václav Hollar
55350. Bajky Esopovy
Dražba ukončena:14.01.2021 19:47:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč