Václav Jíra - Pole I.

Olej na plátně, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Jíra. Rámováno.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1939
Malíř, sochař, člen Lounské krajinářské školy. Člen Svazu českých výtvarných umělců. Studoval soukromě na PedF UK u Z. Sýkory a K. Linharta. Věnuje se krajinomalbě a od 60. let i stavbě mobilních strojů a strojků, sestavovaných z různých technických součástek.

98000. Pole I.
Dražba ukončena:02.07.2023 20:46:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč