Václav Karel - Kytice

Olej na sololitu, 72x52 cm. Signováno vpravo dole V. Karel 37. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

49426. Kytice
Dražba ukončena:01.10.2020 21:31:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč