Václav Karel - Kytice ve džbánu

Olej na plátně, 80x57 cm, signováno vpravo dole V. Karel, rám.

o autorovi: 1902-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

9878. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:26.04.2017 19:15:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč