Václav Klimánek - Ilustrace ke knize Babička

7 kreseb, 30x20 cm. Všechny signovány vpravo dole Klimánek. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

Václav Klimánek
46883. Ilustrace ke knize Babička
Dražba ukončena:15.07.2020 19:25:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč