Václav Klimánek

46883. Ilustrace ke knize Babička

popis: 7 kreseb, 30x20 cm. Všechny signovány vpravo dole Klimánek. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 10 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 11.06.2020 21:29:51 2467