Václav Mánes - připsáno - Portrét muže

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x29 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Václav Mánes - připsáno
64943. Portrét muže
Dražba ukončena:29.09.2021 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč