Václav Materna - Od Horské Kvildy

Olej na kartonu, 49x66 cm, signováno vpravo dole, rám, sklo.

1004. Od Horské Kvildy
Dražba ukončena:26.03.2014 20:25:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč