Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole V. Mejvald.60 Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1946
Malíř. Studoval soukromě u V. Komárka, O. Oplta, J. Mikuly a dalších. Věnuje se realistické krajinomalbě. Námětově čerpá především z Jilemnicka a Pojizeří. Žije a tvoří ve Vrchlabí.