Olej na plátně, 30x30 cm. Signováno vpravo dole Mejvald 95. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: 1946
Malíř. Studoval soukromě u V. Komárka, O. Oplta, J. Mikuly a dalších. Věnuje se realistické krajinomalbě. Námětově čerpá především z Jilemnicka a Pojizeří. Žije a tvoří ve Vrchlabí.