Václav Polívka - Dívka v červeném

Olej na plátně, 41x31 cm. Signováno vpravo dole V. Polívka. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

110145. Dívka v červeném
Dražba ukončena:21.01.2024 21:14:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč