Václav Šesták - Závod Santa Monica

Kombinovaná technika, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Šesták V. 2022. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1953
Malíř autodidakt. Používá různé techniky, temperu, malbu na sololit, také olejomalbu na plátně. Vytvořil si vlastní techniku – suchá křída na mokrém šepsu. Obrazy si sám originálně rámuje. Jeho tématy jsou příroda, lesní zákoutí, ale také závodní auta, ilustrace pro děti, pohádkové bytosti.

86713. Závod Santa Monica
Dražba ukončena:20.11.2022 20:12:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč