Václav Sivko - Krajina

Lavírovaná tuš, 25x40 cm. Signováno vlevo dole Sivko 43. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1923 - 1974
Narodil se v Praze. Studoval nejprve státní grafickou školu v Praze, poté UMPRUM u prof. Tröstera. Byl malířem, grafikem, ilustrátorem a scénografem. Věnoval se rovněž animovanému filmu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

44699. Krajina
Dražba ukončena:14.05.2020 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.05.2020 11:45:36 238