Václav Souček - Staroměstské náměstí

Akvarel, 27x34 cm, signováno vpravo dole Souček, rám, zaskleno.

1887, Střebš - 1941, Praha
Malíř v Praze. Vycestoval do Dalmície a Francie. Své náměty často čerpal ve Staré Praze.

Pozn.: Rám poškozen. Signatura částečně skryty pod rámem.

3864. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:28.01.2016 21:25:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč