Václav Souček - Ze Stromovky

Akvarel, 24x40 cm, signováno vpravo dole V. Souček 25, rám, zaskleno.

1887, Střebš - 1941, Praha
Malíř v Praze. Vycestoval do Dalmície a Francie. Své náměty často čerpal ve Staré Praze.

4093. Ze Stromovky
Dražba ukončena:30.03.2016 22:05:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč