Václav Souček

22195. Čertovka

popis: Lept, 23x18 cm. Signováno vpravo dole Souček. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k nejlepším našim malířům-akvarelistům. Zachycoval architektonické náměty ze Staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem, soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25.000 Kč.

dražba ukončena: 20.09.2018 22:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 20.09.2018 18:26:01 1374