Václav Souček - Konvolut 2 leptů - Pražské motivy

Lepty, 24x32 cm. Signovány vpravo dole tužkou V. Souček. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

79933. Konvolut 2 leptů - Pražské motivy
Dražba ukončena:13.07.2022 21:33:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč