Václav Souček - Moderní dívka

Akvarel, 40x23 cm. Signováno vpravo Souček V. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír zašpiněn.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1887 ve Střebši - 1941 v Praze
Patřil k našim nejlepším malířům-akvarelistům. Zachycoval kromě jiného architektonické náměty ze staré Prahy. V dubnu roku 1929 vystavoval v Rubešově salonu v Praze společně s Jaromírem Kuncem soubor 18 obrazů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.

72616. Moderní dívka
Dražba ukončena:30.01.2022 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč