Olej na plátně, 54x63 cm. Signováno vlevo dole V. Soušek 31. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1899 – 1982
Malíř. Studoval u A. Kalvody a na AVU v krajinářské škole O. Nejedlého. Maloval obrazy krajin, zátiší a lovecké motivy. Byl členem SZVU V Plzni, vystavoval se západočeskými a klatovskými výtvarníky.