Václav Soušek - Lovecké zátiší

Olej na plátně, 54x63 cm. Signováno vlevo dole V. Soušek 31. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1899 – 1982
Malíř. Studoval u A. Kalvody a na AVU v krajinářské škole O. Nejedlého. Maloval obrazy krajin, zátiší a lovecké motivy. Byl členem SZVU V Plzni, vystavoval se západočeskými a klatovskými výtvarníky.

80191. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:26.06.2022 20:32:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč