Olej na plátně, 49x65 cm. Signováno V. Soušek. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1899 – 1982
Malíř. Studoval u A. Kalvody a na AVU v krajinářské škole O. Nejedlého. Maloval obrazy krajin, zátiší a lovecké motivy. Byl členem SZVU V Plzni, vystavoval se západočeskými a klatovskými výtvarníky.