Václav Soušek - Zátiší s květinou

Olej na plátně, 45x35 cm. Signováno vpravo dole V. Soušek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 – 1982
Malíř. Studoval u A. Kalvody a na AVU v krajinářské škole O. Nejedlého. Maloval obrazy krajin, zátiší a lovecké motivy. Byl členem SZVU V Plzni, vystavoval se západočeskými a klatovskými výtvarníky.

114492. Zátiší s květinou
Dražba ukončena:14.04.2024 20:12:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč