Václav Stein - Chalupy pod sněhem

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

Pozn.: Rám poškozen. Karton zvlněn.

2363. Chalupy pod sněhem
Dražba ukončena:27.05.2015 21:54:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 27.05.2015 21:49:42 681
1 000 Kč 27.05.2015 19:53:24 264