Václav Stein

1793. Husopaska

popis: Olej na plátně, 37x47 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:43:47

vyvolávací cena: 1 700 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč