Václav Stein - Karlův most v zimě

Olej na plátně, 66x96 cm, signováno vpravo dole V. Stein 32, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

Pozn.: Rám poškozen.

4820. Karlův most v zimě
Dražba ukončena:26.05.2016 19:18:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 600 Kč