Václav Stein - Kytice s vlčími máky

Olej na kartonu, 70x50 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6599. Kytice s vlčími máky
Dražba ukončena:01.12.2016 19:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč