Václav Stein

1791. Stařec

popis: Olej na plátně, 46x36 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:42:19

vyvolávací cena: 1 800 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč