Václav Stein - Stařec

Olej na plátně, 46x36 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1791. Stařec
Dražba ukončena:28.01.2015 19:42:19
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč