Václav Stein - Cesta lesem

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškkozené.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

20135. Cesta lesem
Dražba ukončena:30.05.2018 18:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč