Václav Stein - Dívka

Olej na plátně, 47x37 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

29001. Dívka
Dražba ukončena:27.02.2019 22:39:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč