Václav Stein - Mořský příboj

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

29689. Mořský příboj
Dražba ukončena:27.03.2019 22:17:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč