Václav Stein - Noční Kampa

Olej na plátně, 48x38 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.

Václav Stein
35386. Noční Kampa
Dražba ukončena:26.09.2019 21:40:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč