Václav Stein - Samota v horském údolí

Olej na kartonu, 48x63 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

17018. Samota v horském údolí
Dražba ukončena:01.03.2018 22:33:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč