Václav Stein - Vesnička v zimě

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole V.Stein. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.

Václav Stein
300065. Vesnička v zimě
Dražba ukončena:14.08.2019 20:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč