Václav Štětka

35060. V ateliéru

popis: Olej na plátně, 99x60 cm. Signováno vlevo dole Štětka 1950. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1982
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval AVU v Praze u prof. Hynaise a Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, velkou inspirací mu byly třeboňské rybníky a jejich výlovy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

dražba ukončena: 25.09.2019 19:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 23 000 Kč