Václav Synek - Měsíc nad mořem

Litografie, 38x51 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Synek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

Václav Synek
308818. Měsíc nad mořem
Dražba ukončena:02.06.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč