Václav Vodák

35083. Krajina pod mrakem

popis: Olej na plátně, 82x60 cm. Signováno vpravo dole V. Vodák. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu štítek z díla 1966.

o autorovi: 1914-1976
Narodil se v Rokycanech. Studoval soukromě u Vincence Beneše. Byl vedoucím katedry výtvarné a hudební výchovy Pedagogické fakulty v Plzni. Sepsal několik publikací z oboru výtvarného umění. Ve své tvorbě často čerpal náměty z Rokycanska.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč