Olej na plátně, 82x60 cm. Signováno vpravo dole V. Vodák. Rám.
Pozn.: Rám poškozen. Vzadu štítek z díla 1966.
o autorovi: 1914-1976
Narodil se v Rokycanech. Studoval soukromě u Vincence Beneše. Byl vedoucím katedry výtvarné a hudební výchovy Pedagogické fakulty v Plzni. Sepsal několik publikací z oboru výtvarného umění. Ve své tvorbě často čerpal náměty z Rokycanska.