Olej na plátně. 30x16cm. Signováno vpravo dole V.Vodák. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1914-1976
Narodil se v Rokycanech. Studoval soukromě u Vincence Beneše. Byl vedoucím katedry výtvarné a hudební výchovy Pedagogické fakulty v Plzni. Sepsal několik publikací z oboru výtvarného umění. Ve své tvorbě často čerpal náměty z Rokycanska.