Olej na sololitu, 88x88 cm. Signováno vpravo dole Vozáb 93. Rám.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1948. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze u Quida Fojtíka a Vladimíra Jana Hnízda. Je členem Českého fondu výtvarných umění (ČFVU). Vystavoval na řadě společných výstav. Zastoupen ve sbírkách v ČR i zahraničí. Jeho samostatné souborné výstavy pořádala Galerie Vincence Kramáře, Praha. Malíř, scénograf, kostýmní výtvarník.