Václav Vozáb - Květinová kompozice

Olej na sololitu, 88x88 cm. Signováno vpravo dole Vozáb 93. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1948. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze u Quida Fojtíka a Vladimíra Jana Hnízda. Je členem Českého fondu výtvarných umění (ČFVU). Vystavoval na řadě společných výstav. Zastoupen ve sbírkách v ČR i zahraničí. Jeho samostatné souborné výstavy pořádala Galerie Vincence Kramáře, Praha. Malíř, scénograf, kostýmní výtvarník.

31137. Květinová kompozice
Dražba ukončena:25.04.2019 18:33:15
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 100 Kč