Václav Zavadil

22852. Akt

popis: Kombinovaná technika, 58x42 cm. Signováno vpravo dole Zavadil 79. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.09.2018 22:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.09.2018 21:30:12 4223