Václav Zavadil

27522. Pražské panorama

popis: Olej na sololitu, 30x39 cm, signováno vpravo dole Zavadil, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 08.01.2019 18:23:19 318
500 Kč 13.12.2018 4:40:39 1345