Václavík

305870. Slaměnky

popis: Olej na kartonu, 26x20 cm. Signováno vpravo dole Václavek 55. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.08.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo