středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Zátiší s rakem

Olej na překližce, 59x60 cm, signováno vpravo dole nečitelná, rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
4210. Zátiší s rakem
Dražba ukončena:31.03.2016 20:47:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč