Věra Kotasová - Meditační objekt II.

Linoryt, 63x45 cm, signováno vpravo dole V. Kotasová 1992. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Věra Kotasová
31973. Meditační objekt II.
Dražba ukončena:16.05.2019 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč