Věra Kotasová - Tráva II.

Linoryt, 58x45 cm. Signováno vpravo dole V. Kotasová 90. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1939 – 2019
Malířka, grafička, pedagožka, překladatelka. Studovala výtvarné obory na FF UP v Olomouci u A. Kučery a F. Bělohlávka. Vyučovala výtvarnou výchovu a teorii na FF UP v Olomouci do r. 1978, poté se zabývala volnou tvorbou. Byla členkou SČUG Hollar.

44544. Tráva II.
Dražba ukončena:14.05.2020 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč